Newsletter

Realizacje

KURANTY

PREMIERA: 19 czerwca 2001, POZNAŃ


Artyści nadali ratuszowi nowy wygląd, dobrze znany poznaniakom budynek wyglądał bardzo intrygująco. W galerii szopkowych postaci byli m. in. zakonnica, biskup, kat i śmierć. Każda z nich przechodziła metamorfozę w rytmie coraz głośniejszej muzyki. (...) Wszystko tworzyło spójną całość, nad którą czuwał tekturowy Adam Małysz, ostatni bohater przedstawienia.
Michalina Dolińska, „Gazeta Wyborcza”, 22 czerwca 2001


W realizację widowiska plenerowego "Kuranty" zaangażowani byli: Ilona Binarsch, Tomasz Burzyński, Agnieszka Cienciała, Tomasz Drabina, Marek Drobnik, Rafał Drobnik, Michał Ferenc, Dorota Gaj, Magda Grenda, Grzegorz Kmita, Adrianna Koralewska, Wojciech Luchowski, Kamil Macejko, Adam Małysz, Agata Markisz, Michał Michalik, Stefan Nowak, Michał Olech, Michał Paszkowski, Przemo Prasnowski, Leszek Rutkowski, Michał Słomka, Dominik Szeszo, Monika Ulańska, Włodzimierz Urbański, Katarzyna Wala, Piotr Walczuk, Marcin Walewski, Piotr Witoń, Adam Wojda, Marcin Wróblewski, Adam Ziajski oraz Laboratorium Tańca H2SO4 w liczbie 9 osób.

fot. Janusz Romaniszyn

News

Nasza aktywność;)

Działalność Stowarzyszenia "Teatr Strefa Ciszy" w chwili obecnej ogranicza się wyłącznie do realizacji projektu artystycznego "Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA". Zainteresowanych odsyłamy do strony scenarobocza.pl

------------------------

250 lat Teatru Publicznego

Postanowiliśmy wziąć udział w obchodach na własną rękę. Około 100 repów w Polsce z tej okazji oferuje bilety po 250 groszy. My przebijamy i zagramy AUTOBUS RE//MIX (23.05, 19.00) w Scenie Roboczej za free. Jak świętować to na bogato! Wejściówki do odbioru w CIM i Scenie Roboczej. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Natomiast w niedzielę (24.05, 19.00) zagramy SMACZNEGO! Ma się rozumieć za bilety:)

------------------------

ZAPRASZAMY!

25 kwietnia (piątek) o 19.00 w SCENIE ROBOCZEJ ostra jazda bez trzymanki. Zapraszamy na AUTOBUS RE//MIX.

---------------------------

KSIĄŻKA ROKU 2013

Nasze, jubileuszowe wydawnictwo - MIASTO W TEATRZE najlepszą książką 2013 roku w Poznaniu. Do konkursu organizowanego przez Bibliotekę Raczyńskich zgłoszono 100 publikacji a w naszych magazynach została jeszcze tylko połowa nakładu. Gratulujemy Ewie Obrębowskiej - Piaseckiej i Oli Szmidzie.

-------------------------------------

Nominacja!

Wśród 10 książek MIASTO W TEATRZE nominowane do konkursu o nagrodę im. Józefa Łukaszewicza organizowanego przez Biblioteka Raczyńskich. Bardzo się cieszymy:)

-----------------------------------

3-letni grant dla SCENY ROBOCZEJ!

Otrzymaliśmy wsparcie finansowe z miasta na realizację projektu Centrum Rezydencji Teatralnej SCENA ROBOCZA na najbliższe trzy lata w wysokości 1.131.350 PLN. Wielka sprawa. Ogromnie się cieszymy:)))

-------------------------------------------

Ostatnie SMACZNEGO w tym roku!

30 listopada (sobota) o 19.00 w Scenie Roboczej zagramy ostatnie SMACZNEGO w tym roku. Przybywajcie, których dręczy głód;)

--------------------------------

Ostatni AUTOBUS w tym roku!

Tak, tak. Już w najbliższy piątek (22.11) w SCENIE ROBOCZEJ zagramy nasz niepokorny i krnąbrny AUTOBUS RE//MIX. Dobra okazja dla tych co jeszcze nie widzieli. ZAPRASZAMY

--------------------------

Kolejna recenzja MIASTO W TEATRZE

Tym rzem polecamy recenzję Piotra Dobrowolskiego w CZASIE KULTURY. Kasiążka jest dostępna tu:)

--------------------------------

Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych do preferencji użytkownika.